Legendy Arsenalu vs AC Milán živé výsledky a aktualizace gólů, když velikáni Gunners přijdou na své italské rivaly

Fotbal

Váš Horoskop Pro Zítřek

Tým Arsenal Legends se sestavil před přátelským zápasem mezi Arsenal Legends a Milanem Gloriem(Obrázek: Stuart MacFarlane)

Klíčové události

Robert Pires slaví vstřelení čtvrtého gólu Arsenalu Zobrazit galerii17:14 KLÍČOVÁ UDÁLOST

Fanoušci Arsenalu chtějí návrat Kanu

Příznivci Arsenalu žertovali, že by raději viděli Nwankwo Kanu místo Oliviera Girouda.

Nigerijec zaznamenal hattrick při sobotním přátelském vítězství 4: 2 nad AC Milan Glorie a fanoušci Gunners by byli moc rádi, že ho mají zpátky.

Celý příběh si přečtěte zde!

(Obrázek: Akční obrázky přes Reuters)

17: 03 KLÍČOVÁ UDÁLOST

O co jim jde?

Fanoušci Arsenalu byli při dnešním přátelském zápase připraveni vyrazit do paměti.

Liverpool vs aston Villa Channel

Zde se NEWSAM Football blíže podíval na to, o čem legendy Gunners nyní vedou.

Klikněte a přečtěte si více!

16:49

Přednosti

Není to špatné, parta mužů středního věku, že?

Můžete znovu zopakovat všechny góly z vítězství Arsenal Legends 4: 2 nad Milanem Gloriem s hrami ITV.

Možná by se některé z těchto chapů dostaly do současného Gunners XI ...

16:30

Všude v Emirates

Vše pak v Emirates, kde Kanu vrátil hattrick zpět roky, když Arsenal Legends porazily Milana Glorieho 4-2 po zábavném odpoledni v Emirates.

Vyprodaný dav viděl, že obě strany poseté hvězdami ukazují, že i když možná nabrali pár kil navíc, stále měli schopnosti, aby svou práci zvládli.

Kanuův hattrick byl vrcholem, Robert Pires a Freddie Ljungberg stále dobře kombinovali, přičemž Francouzův pozdní gól vyvolal nejhlasitější jásot dne.

Christian Vieri dvakrát vsítil za návštěvníky, ale byli to muži Arsene Wengera, kteří byli na vrcholu.

15:54

Plný úvazek

90 minut - Je po všem a Arsenalu dochází proti Milánu zasloužení vítězové. Spousta gólů, spousta mluvících bodů a krásné odpoledne na pomoc velké věci v The Arsenal Foundation.

Děkujeme, že jste se připojili k NEWSAM Football pro naše živé blogové pokrytí!

15: 52 KLÍČOVÁ UDÁLOST

CÍLE! Arsenal Legends 4-2 Milan Glorie (Vieri, pero)

88 minut - Massaro získává penaltu pro Milán. Po minimálním tlaku Cygan jde teatrálně dolů, ale koupí si bodový kop. Vieiriho penaltu Lehmann zachránil, ale svým odrazem dává gól. Milan zvýšil na 4: 2.

15:46 KLÍČOVÁ UDÁLOST

CÍLE! Arsenal Legends 4-1 Milan Glorie (Pires)

84 minut - Nádherný. Cestovali jsme v čase. Ljungberg vrací roky, prohrává míč davem tří milánských obránců a bije je o tempo. Švédské čtverce pro neoznačené Pires, kteří řádně konvertují z blízkého dosahu. Je to 4-1 pro Arsenal a možná ještě uvidíme pětinu ...

15:44

82 minut - Desailly znovu vstupuje do boje a nahrazuje Costacurtu. Simone minul svůj pokus o volej na okraji pole. Na druhý pokus se to laskavě odrazí a tato snaha hoří přes břevno. Chytání za brčka.

15:41 KLÍČOVÁ UDÁLOST

CÍLE! Arsenal Legends 3-1 Milan Glorie (Kanu, pero)

79 minut - Milá dvojka Boa Morte a Ljungberga je přerušena faulem Massara v boxu. Trest udělen. Vyloučena penalta. Kanu dokončuje svůj hattrick ze sportu. Vrazí ho do pravé strany sítě a Dida se ponoří špatným způsobem. Je to 3: 1 pro Arsenal a jsou pro to dobrou hodnotou.

15:38

76 minut - Ljungberg bičuje nízký kříž do milánské bedny po oku lahodícím, i když zbytečném přešlapování. Praskne kolem posledního muže a Dida byla znovu na místě, ale spěchající Boa Morte nemohl šťouchnout domů. Arsenal vede 2: 1 a vypadá velmi dobře, že může vstřelit další.

Místo Di Canio přichází do Milána Giuseppe Pancaro.

15:35

72 minut - Po pozdní výzvě Dario Simic jde Ljungberg dolů a svírá si koleno, ale vypadá to, že bude pokračovat. Grimandi připouští faul na Arsenal asi 40 yardů a Milan promrhává přímý kop rychlým rozehráváním.

hvězdy, které zemřely v roce 2013
15:32 KLÍČOVÁ UDÁLOST

CÍLE! Arsenal Legends 2-1 Milan Glorie (Kanu)

69 minut - To je zase ten muž. Pires čerpá faul od Erania na okraji pole. Kříž Boa Morteho hlavičkuje mimo břevno Kanu. Není potřeba technologie cílové čáry. Je to hodně přes čáru. Dida se sotva pohnul a Arsenal vede 2-1.

15:29

67 minut - Overmars ukazuje svůj věk. Jde s Eraniem bok po boku a nešikovně se zvedne. Road Runner se svírá za stehno a vzbudil bouřlivé ovace. Pěkný pokus, ale ve 43 letech už nebudete tak rychlí jako dřív.

15:27

65 minut - Boa Morte vtrhl do krabice a prošel si cestu kolem Costacurtova skluzavky. Dida je vytažena a míč je vyčištěn, ale pouze pokud jde o Kanu. Kanu otočí Caboneho a svou hybností rychle narazí na palubu. Byl tam kontakt? Rozhodčí není přesvědčen. Žádná pokuta udělena!

15:25

62 minut - Cafu vyrazí na pravý bok a je zkontrolován tělem Overmars. Přímý kop rozehrává Di Canio, ale odbavuje ho Boa Morte.

15:21

58 minut - Arsenal to pěkně sráží a po trpělivém nárůstu Ljungberg chybně poslal Ambrosiniho, aby poslal kříž do pole. Kanu nemůže navázat kontakt.

oficiální zatmění 2018 uk

Overmars je znovu zaveden z lavičky náhradníků a nahrazuje Limpar pro hostitele.

15:17

55 minut - Di Canio vítězí, prohrává, vyhrává, prohrává a znovu získává držení na křídle pro Milán. Nakonec si dlouhý míč od Serginha našel cestu k Vieiri, ale jeho první dotek je špatný.

15:15

53 minut - Arsenal prorazil Gilberta, který hraje s Kanu jeden na dva. Brazilský střelec táhne těsně vedle, než Petit střídá Luise Boa Morteho.

15:13

50 minut - Tady jsme sestoupili do klusu. Obě strany kráčely k hraně druhého boxu a obě si vynutily důležité bloky - Costacurta pro Milán a Toure pro Arsenal. Předpokládám, že je to end-to-end, ale ne závratnou rychlostí ...

15:11

48 minut - Eraniova dlouhá koule přes vrchol nachází Di Canio v boxu Arsenalu. Ital má šikmou snahu na branku, kterou chytá Lehmann, ale míč nešikovně letí nad břevno. Arsenal si poradil s rohem.

15:06

46 minut - Druhá polovina probíhá v severním Londýně. Milan nahradil svého brankáře Didou. Jens Lehmann nahradil Seamana v síti Gunners. Dnešní hra přinesla 1 milion liber pro The Arsenal Foundation.

14:51

Poločas

45 minut - Posledních pět minut poločasu proběhne bez větších incidentů. Tempo se zpomalilo s úrovní skóre 1: 1.

Arsenal vedl s laskavým svolením po hlavičce od Kanu, ale Vieri vyrovnal z bezprostřední blízkosti pro hosty.

Zůstaňte s námi v druhé polovině živě brzy!

14:45

40 minut - Desailly je nahrazen Stefano Eranio. Změna se provede hned poté, co Hoyte provedl další bok po boku. V tuto chvíli je bez klubu. Možná hraje na tah?

(Obrázek: AFP/Getty)

14:43 KLÍČOVÁ UDÁLOST

CÍLE! Arsenal Legends 1-1 Milan Glorie (Vieri)

37 minut - Milan získal roh ze střely Di Cania. Ambrosini posílá z branky ostrou hlavičku na branku a vynucuje si vynikající záchranu od Seamana, ale tip laskavě padá na Vieiriho, který ji z bezprostřední blízkosti vyškrábe domů. Na stadionu Emirates je to 1: 1.

14:40

34 minut - Overmars střílí mimo cíl, ale tím jeho odpoledne končí. Na jeho místo přichází Anders Limpar. Milan vyměnil Bobana za Marca Simoneho.

(Obrázek: Ofsajdová sportovní fotografie)

14:38

32 minut - To bylo skvělé. Nigel Winterburn vklouzl na Di Canio a dvojice obnovila svůj střet během herních dní s divadelním pádem. Poté se obejmou. Pěkný dotek.

verne troyer jíst metro
14:36

30 minut - Kanu těsně propásá šanci přidat se k jeho a Arsenalu. Sbírá krátkou přihrávku na hranu boxu od Pires a plynulým pohybem obrací Albertiniho a nechává ho mrtvého. Útočník vyslal střelu těsně nad břevno a nebylo to daleko 2: 0.

Albertiniho rychle nahrazuje Angelo Cabone. Trochu drsné.

14:32 KLÍČOVÁ UDÁLOST

CÍLE! Arsenal Legends 1-0 Milan Glorie (Kanu)

27 minut - Kanu stoupá nejvýše, aby se setkal s Petitovým palcovým dokonalým křížem do boxu. Ganglický útočník jen špičkami směřuje do horního rohu a je to 1: 0 pro Arsenal! Určitě to byl jeho první dotek míče!

14:29

25 minut - Kanu nahrazuje Gilberta za Arsenal. Z celého stadionu Emirates je obrovská radost. Nigerijští se útočili úhledně vedle Ljungberga.

14:28

22 minut - Ljungberg prochází kolem Albertiniho a bičuje kříž do milánské bedny. Pires ztrácí značku a spojuje se s hlavičkou, ale jeho úsilí je vysláno mimo branku. Arsenal opět na vrcholu.