Výsledky Cheltenham Festivalu 2014: Všichni vítězové od prvního dne včetně vítězství pro Jezkiho v Champion Hurdle

Koňské Dostihy

Váš Horoskop Pro Zítřek

Vyhrál? Dostihový návštěvník zkontroluje formulář před závodem v Champion Hurdle Day(Obrázek: PA)

Cheltenham byl v první den zalitý slunečním svitem se zábavnými denními závody.

Na festival se sjely tisíce, aby viděli, jak Vautour vyhrál v prvním závodě a Western Warhorse - outsider 33/1 - v Arkle Trophy.

princ Harry sestra Sarah

Ale všechny oči byly upřeny na Champion Hurdle, která viděla, jak se Jezki vrátil domů jako vítěz.

Podívejte se níže na všechny výsledky s analýzou Dave Mitchella po závodě.

A prožijte den znovu v naší živé rekapitulaci blogu.

13.30 Výsledek překážky nejvyššího nováčka:

• 1 Vautour (R Walsh) 7-2 Jt Oblíb
  • 2 Josses Hill (A Tinkler) 14-1
  • 3 Vanity (B J Geraghty) 11-1

Necelé čtyři minuty poté, co se kolem Cotswalds ozval cheltenhamský řev na zahájení festivalu 2014.

Rugby Walsh triumfálně rvala vzduch poté, co Vautour předvedl hvězdný výkon a vyhrál překážku Nejvyššího nováčka.

Walsh vedl z dálky, doprovázen Splash of Ginge a The Liquidator.

Ale tlačení začalo tlačit mnoho jeho soupeřů na vrchol kopce - oblíbeného Irvinga v hlubokých potížích v zadní části hřiště.

noel edmonds dnes ráno

Pro Walsha to ale byla plavba, když vyšel najevo a problém vyřešil skvělým skokem na konci, aby dosáhl několika velkých sázek na 7/2.

14.05 hod Výsledek Arkle Trophy Chase:

• 1 Western Warhorse (T Scudamore) 33-1
  • 2 Champagne Fever (R Walsh) 11-4 Jt Fav
  • 3 Trifolium (B J Cooper) 11-4 Jt Oblíb

Mrkající Western Warhorse je odvedl pryč, ale Ruby Walsh a Champagne Fever z něj sebrali vedení u třetího plotu, kde bývalý šampion překážkář Rock na Ruby udělal hroznou chybu, ze které se Noel Fehily skvěle zotavil.

Walsh dostal Champagne Fever do nádherného rytmu po zádech a vypadalo to, že zapečetil závod nádherným skokem na druhém konci.

Totéž udělal na konečném plotu, ale Tom Scudamore vykouzlil z outsidera 33/1 velkolepý pozdní útok Western Warhorse přibít závod na řadu.

14:40 hod Výsledek Baylis & Harding Handicap Chase:

• 1 Holywell (R P McLernon) 10-1
  • 2 Moje kmotřenka (Nico de Boinville) 33-1
  • 3 Balíček (T Scudamore) 16-1
  • 4 Zelená vlajka (P Buchanan) 16-1

Vintage Star a King Massini byli brzy na spadnutí, protože Tour Des Champs přerušili časný běh a společnost mu dělala Standing Ovation.

Cantlow upadl u konečného plotu poprvé, ale došlo jen k několika změnám polohy, dokud se pole neukázalo na vrcholu kopce.

Ma Filleule udělal pokrok, aby vedl tři, ale jeho jezdec Nico De Boinville ztratil u plotu třmen. Dvojice se brzy vzpamatovala a prohlédla si vítěze u finálového plotu, než byli na posledních 100 yardech překonáni mrknutým výstřelem Holywell 10/1.

viktoriánské dřevo poslední fotka
Cheltenham 2014 - první den Zobrazit galerii

15.20 závod - výsledek Champion Hurdle:

• 1 Jezki (B J Geraghty) 9-1
  • 2 Můj stan nebo váš (A P McCoy) 3-1
  • 3 Nový (Sam Twiston-Davies) 10-3

Hororový start na Champion Hurdle, když náš Conor padá na třetí překážku, a tím špatně brání té Nové.

Kapitán Cee Bee je vezme s sebou, ale hurikánu Fly se na vrcholu kopce daří a AP McCoy projíždí na My Tent or Yours.

Jezki najde víc a zůstane na nejlepší straně, aby se dostal na stranu My Tent or Yours v JP-1 ve vlastnictví JP Mcmanus, přičemž The New One běžel mocný závod na třetím místě před Hurricane Fly.

svatební šaty jennifer Lawrence

16.00 hod Marešova překážka - výsledek:

• 1 Quevega (R Walsh) 8-11 Oblíb
  • 2 Glens Melody (P Townend) 14-1
  • 3 L 'unikátní (R Thornton) 25-1

Quevega je v rané fázi ve střední divizi, protože si je odnáší francouzský nájezdník Sirene D'Ainay.

Highland Retreat se k ní připojuje, když jdou ven do země a tempo zrychluje.

Cockney Sparrow se zlepšuje, stejně jako Quevega, ale Ruby Walsh posune Quevega tři ven.

Sirene D'Ainay je stále vpředu, když vypadne, a brání Cockney Sparrow.

Glens Melodyleads, ale Quevega je v plném pláči a zavírá se naposledy, než se zapsala do historie Cheltenhamu, když si zajistila šesté vítězství v závodě tím, že vedla blízko domova.

16.40 hod National Hunt Chase - výsledek:

• 1 Půlnoční modlitba (pan Joshua Newman) 8-1

• 2 Brokovnice Paddy (pan Derek O'Connor) 7-2

• 3 Suntiep (pan P W Mullins) 9-1

stevie malcolm uprostřed

Mnoho chyb v úzce nabitém poli, protože Beeves většinu z počátku běžel. Rogue Angel přebírá kontrolu ve 14. a Shutthedoor v 17. chybuje.

Existuje spousta možností s šancí na tři, protože Living Next Door dělá stylové pokroky.

Půlnoční modlitba se ujímá, zpochybněna brokovnicí Paddy, která nakonec udělá chybu.

Shromažďuje, ale Půlnoční modlitba ho dokáže odradit tím, že Suntiep letí do kopce jako třetí.