Olympijský plavecký hrdina Adam Peaty předvádí působivé kliky Supermana, které mu pomohly získat zlato v Riu 2016

Ostatní Sporty

Váš Horoskop Pro Zítřek

Hrdina plavání britských olympijských her Adam Peaty v tomto skvělém příspěvku na Instagramu předvedl své neuvěřitelné schopnosti v tlaku.

Joker datum vydání filmu uk

Jednadvacetiletý mladík z Uttoxeteru získal první britskou medaili z olympijských her v Riu, čímž skončilo 28leté čekání na zlato z Velké Británie v plavání.

Na videu, které bylo natočeno, když trénoval před hrami v Riu, předvedl výbušnou sílu v pažích.

Peaty, natočená s vlajkou Unie v pozadí, se ve zpomaleném pohybu odrazí od země a poté tleská ve vzduchu.

Peaty vzlétne během své moci

Připravuje se tleskat ve vzduchu

Předvádí své tiskové schopnosti

Adam Peaty slaví poté, co překonal světový rekord a získal zlato ve finále mužů na 100 metrů prsa

Peaty byla široko daleko třída pole (Obrázek: AFP/Getty)

Ne proto, že Adrian Moorhouse v roce 1988 získal britský muž olympijský plavecký titul a Peaty vyhrál stejný závod na 100 metrů prsa ve světovém rekordu 57,13 sekundy a více než 1,5 sekundy.

Peaty, který má jako mentora dvojnásobného olympijského vítěze a čtyřnásobnou medailistku Rebeccu Adlingtonovou a jeho trenéra City of Derby Mel Marshalla, ale neusne na vavřínech.

Už se těšil na zlepšení bezkonkurenčního výkonu, když se po zasloužené přestávce vrátí k tréninku na Repton School a Loughborough University.

Peaty, který v pátek soutěží ve štafetě na 4x100 m, řekl: „Ano, jsem připraven. V Mel jsem dostal jednoho z nejlepších mentorů na světě. Byla tam a udělala všechno.

'A docela často mluvím s Becky.' Byla tam a udělala všechno.

'Ale s tím se nehodlám spokojit.' Budu tlačit dopředu.

Peaty pokořil svou vlastní značku světového rekordu (Obrázek: AFP/Getty)

'Jsem si jistý, že to říká každý zlatý medailista, ale já a Mel fungujeme jinak a vždy usilujeme o dokonalost a sebezdokonalování.'

whatsapp skrýt naposledy viděný

'Bude dobré vrátit se do Reptonu, vrátit se do Loughborough a vyzvednout si ty oblasti, které můžeme zlepšit.'

'Ale teď si to užijte, udělejte tuto štafetu a doufejme, že získáte další dobrý výkon pro tým GB.'

Peaty nyní plánuje vystěhovat se z rodinného domu, který sdílí s mámou Caroline a tátou Markem, kteří byli v Riu, aby ho sledovali po boku své přítelkyně Anny Zairové, 19leté studentky psychologie Loughborough University.

'Jediným důvodem, proč jsem se neodstěhoval, byla vítězná formule,' řekl Peaty, který neviděl důvod k pozdvižení v budování Ria.

'Nemůžu se přestat štípat,' napsala Zair na Twitteru v pondělí ráno poté, co se probudila a zjistila, že její přítel je olympijský vítěz.

Také 74letá babička Peaty Mavis Williams musí být nevěřící.

na co zemřela amy winehouse

Byl šokován, když informoval, že její následovníci na Twitteru během několika hodin vyrostli z desítek na tisíce a stali se jasným vítězem v přátelské bitvě následovníků s jeho matkou.

A Peaty se těší, až se znovu setká se svou nan.

„Moje nan pro mě znamená svět. Doufám, že je pyšná, “dodal.

'Je to skvělá nan.' Vždy mi také věřila. Připadá mi to legrační, že o to soutěží, ale to jsme taková rodina.

Jednadvacetiletý hráč dominoval od začátku do konce (Obrázek: AFP/Getty)

'Nemůžu se dočkat, až se teď dostanu domů k mé nan a pořádně ji obejmu.'

'(Ale) my teď ještě máme práci a budeme tlačit na polohovou štafetu.'

Británie byla v Londýně 2012 ostře kritizována za zisk pouhých tří medailí v bazénu, z nichž žádná nebyla zlatá.

Ale druhou noc plaveckých finále zde vyhráli dva, přičemž Peace vedl a Jazz Carlin přidal stříbro na 400 m volný způsob.

Britský tým má šanci na medaili ve štafetě na směs, která obsahuje dvě délky každého úderu, zejména se zapojením Peaty.

Je to jedna z řady dalších šancí na medaile v bazénu, ale žádná není tak přibitá jako Peaty.

Brendan Rodgers ztratil váhu

Překvapil dokonce sám sebe svým puchýřovitým posledním časem, který ho nechal přemýšlet 'Kde jsou všichni?'

Peaty byl jednoznačně oblíbený vstup do hry jako mistr světa a jediný muž v historii, který plaval pod 58 sekund.

Peaty's gold je první medailí pro tým GB her (Obrázek: AFP/Getty)

Ve své sobotní rozjížďce si zlepšil vlastní světový rekord, dosáhl 57,55 a v semifinále byl o 0,07 pomalejší, protože se kvalifikoval nejrychleji.

A šel stále rychleji, aby dosáhl nejvyššího vítězství.

vidět anděly číslo 11

Prvních 50 metrů dokončil za 26,61, což je 0,08 podle tempa světového rekordu, a za bouřlivou druhou délku si prohloubil výhodu v vítězství ještě rychleji, než si představoval.

Cameron van der Burgh z Jižní Afriky, vítěz Londýna 2012, byl druhý na 58,69 a Cody Miller ze Spojených států třetí na 58,87.

Peaty řekl: „Udělal bych dobře, abych se v rozjížďkách dostal pod 57,9, ale to mě úplně vytočilo.

“Polosemi jsem si zachoval chladnou hlavu a pak jsem znovu tlačil dál.

'(Ale) konzistence pro mě znamená mnohem víc než ty jediné časy.'

Adam Peaty soutěží o překonání světového rekordu a získání zlata ve finále Muži na 100 m prsa

Mír vedl od začátku (Obrázek: AFP/Getty)

Peaty získal zlato v novém rekordním čase (Obrázek: AFP/Getty)