Jaký kanál je Man Utd vs Brighton? Zahajovací čas, podrobnosti o televizi a živém přenosu

Fotbal

Váš Horoskop Pro Zítřek

Manchester United se po mezinárodní přestávce vrací k akci Premier League a snaží se upevnit svou pozici v první čtyřce a udržet si pravděpodobný tlak na titul.

Přestože jsou v posledních devíti ligových zápasech neporaženi, důslednost byla v této sezóně problémem na straně Ole Gunnara Solskjaera, přičemž pouze čtyři z těchto zápasů vedly k vítězství.

Brighton mezitím v posledních měsících sklouzl ze stolu, protože se snažili proměnit svůj držený fotbal v góly.

Na straně Grahama Pottera se podařilo při posledním výletu před přestávkou zakončit čtyřhru prohrávající série komplexním vítězstvím 3: 0 nad Newcastlem.

Reverzní zápas mezi těmito dvěma na stadionu AMEX byl plný zvratů, kdy se United nakonec ocitli na pravé straně skóre 3-2 po Bruno Fernandesovi; Bodový kop oceněný VAR v deváté minutě přestávky.

Neutrál bude tentokrát doufat v podobné drama, i když fanoušci obou klubů nemusí souhlasit.

Graham Potter si nedělá starosti s odkazy Man Utd a Liverpool na Bena Whitea

Brighton odcestoval na Old Trafford, kde se utkal s United (Obrázek: Getty Images)

Kolik je Man Utd vs Brighton?

Výkop je v 19:30 v pozdní hře pod světly na Old Trafford.

Tato hra završuje nabitý akční den, kdy Southampton hostí Burnley, Tottenham cestuje do Newcastlu a Aston Villa doma do Fulhamu.

Man Utd vs Brighton televizní kanál a živý přenos

Hra se bude živě vysílat na BT Sport 1 s pokrytím od 19:00.

Zákazníci BT Sport budou moci hru sledovat také na webových stránkách a v aplikaci BT Sport.

Man Utd prohrál s Crystal Palace a porazil Brighton posledním kopem hry

Při posledním setkání těchto dvou stran došlo k neuvěřitelnému dramatu (Obrázek: Getty Images)

Kurzy Man Utd vs Brighton

United jsou favority, aby získali Brighton na domácí půdě, a cena za vítězství je 6/10.

Pokud má Potterova strana vyvolat šok, výhra Seagulls je 4/1 s remízou 3/1.