Kompletní výsledky Grand National 2014: Vítěz, závodníci a soutěžící z předváděcí akce Aintree

Koňské Dostihy

Váš Horoskop Pro Zítřek

Velký národní Zobrazit galerii

Pineau de Re vyhrál Grand National 2014.

Leighton Aspell zajel střelu 25: 1 a vyhrál 167. závod Aintree o pět délek pro trenéra Dr. Richarda Newlanda.

Falešný start způsobil chaos na startovní čáře, ale celkem 18 koní ze 40členného pole dokázalo kurz dokončit.

patrick stewart ian mckellen

Balthazar King se umístil na druhém místě za Richardem Johnsonem, zatímco AP McCoy jel společně oblíbený Double Seven na třetí.

Outsider Alvarado, který byl k dispozici 33: 1 před závodem, získal čtvrté místo a Rocky Creek skončil pátý.

Časný oblíbený Teaforthree však padl brzy, zatímco Paul Nicholls ' Tidal Bay také nedokončil závod.

Joe Swash a Stacey Solomon

Pokud hledáte naše pokrytí Grand National 2017, sledujte nejnovější zprávy o kurzech a tipech, našeho průvodce běžci - a podívejte se na všechny nejnovější výsledky a vítěze na našem živém blogu Grand National.

Grand National 2019
Tiger Rolls vyhrává historický Grand National Peníze odměny odhaleny Po pádu zemře Up For Review Kde VÁŠ kůň v dostihu skončil

Prohlášení britského dostihového úřadu potvrdilo, že žádní koně neutrpěli vážná zranění.

'Abychom potvrdili, že po Grand Prix Crabbieho v roce 2014 neexistují žádné bezprostřední obavy týkající se hlášení žokejů nebo koní.'

Jedno negativum od Aintree se však týká padlého koně Wayward Prince.

Žokej Jack Doyle dostal odnětí svobody na 12 dní za „neslušnou jízdu“. - za to, že nevytáhl unaveného koně.

Skáče: Několik koní opět faulovalo ploty v Aintree (Obrázek: Getty Images 2014)