Na jakém kanálu je Man Utd vs Colchester? Informace o TV a živém přenosu

Fotbal

Váš Horoskop Pro Zítřek

Vítězství Manchesteru United v Chelsea si zajistilo své místo ve čtvrtfinále Carabao Cupu proti obřím zabijákům League Two Colchester United.

Byly to dva góly Marcuse Rashforda, včetně sebevědomého úderu z penalty, což zajistilo Reds v posledním kole vítězství 2: 1 nad Chelsea.

Essexská strana mezitím úspěšně vyřadila kluby Premier League Crystal Palace a Tottenham z Ligového poháru.

Muži Ole Gunnara Solskjaera v současné době sedí mimo první čtyři v Premier League a uvidí to jako příležitost vyzkoušet si trofej a získat pošesté Ligový pohár.

Marcus Rashford z Manchesteru United tleská fanouškům na konci vítězství Carabao Cupu v Chelsea (Obrázek: PA)

Kdy je zápas?

Hra se hraje ve středu 18. prosince ve 20:00.

Kde se zápas odehrává?

Colchester pojede na sever, aby si zahrál na slavném stadionu Old Trafford.

Man United v neděli remizoval svůj poslední domácí zápas s Evertonem.

Na jakém televizním kanálu je hra?

Tato hra nebude vysílána živě ve Velké Británii v televizi ani v přímém přenosu.

Colchester už v této sezóně ohromil Tottenham v Ligovém poháru (Obrázek: Akční obrázky přes Reuters)

Novinky týmu Manchester United

Paul Pogba je ze středečního nočního zápasu vyloučen kvůli nemoci. Pogba v této sezóně hrál jen šestkrát poté, co utrpěl zranění kotníku.

Solskjaer řekl, že Francouzovo volno „ho docela vrátilo“, několik hodin předtím, než byl Pogba zaznamenán při tanci na recepci svatby jeho bratra v Paříži.

Diogo Dalot chybí dva měsíce, ale minulý týden se vrátil k plnému tréninku. Mohl vstoupit do sestavy proti Colchesteru.

Mezi další nepřítomné pro Reds patří Eric Bailly, Fosu-Mensah a Marcos Rojo.

Novinky týmu Colchester

Luke Norris dal v sobotu na Scunthorpe svůj sedmý gól v sezoně a bude se snažit i nadále bodovat v Ligovém poháru.

Útočník Courtney Senior byl o víkendu v poločase střídán se zraněním čtyřkolky, takže ve středu večer potenciálně vynechá zápas.

Brankář Colchesteru Dean Gerken za tři sta šedesát minut soutěže pustil do své sítě pouze jeden gól.